Metin2 Pvp Server | Pvp Server | Pvp Hileleri | Metin2 Hileleri
www.OnlineTR.forum.st

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-Üye Olursanız Forumdaki Reklam - Link vb. Görebilirsiniz.

Bunlardan Yararlanmak İçin Sitemize Üye Olmalısınız Yada Giriş Yapmalısınız ..!
www.OnlineTR.forum.st

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-Üye Olursanız Forumdaki Reklam - Link vb. Görebilirsiniz.

Bunlardan Yararlanmak İçin Sitemize Üye Olmalısınız Yada Giriş Yapmalısınız ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatör Alımları Yeniden Başlamıştır. Başvuru İçin Tıklayınız

Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş

YazarMesaj
Poseidon
Admininstrator
Admininstrator
Poseidon

Coins : 1857
Hangi Server : Yok
Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş Red1fd1

Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş Empty
MesajKonu: Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş   Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 4:22 pm

Gece hayatı asıl evliyken güzelmiş 230420102324585429362_2Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz’ün “Evliğimizi Can’ın gece hayatı bitirdi” açıklamasına böyle yanıt verdi

Zehra ÇENGİL / VATAN

Petek Dinçöz’ün biten evliliğiyle ilgili açıklamalarına eski eşi Can Tanrıyar’dan yanıt geldi. Dinçöz’ün ‘gece hayatı’ suçlamasına hak veren Tanrıyar VATAN’a şunları söyledi:

* Evlendiğimizde Petek gece hayatım biter diye bekledi. Ancak biteceğine arttı. Kötü bir alışkanlık. Şu an tersi oldu. Boşandıktan sonra gece hayatını azalttım. Evliyken tadı varmış, bekarken tadı yok. Evde bekleyenin varken, eve dönme zorunluluğu olduğunda daha bir heyecan veriyormuş. Tamamen serbestim ama o kadar keyifli olmuyormuş.

* Artık Petek evinde rahat uyuyabiliyor, beni beklemiyor. Ben de tam tersi, sabahlara kadar gezmiyorum erkenden eve dönüyorum. İnsan sıktıkça kaçar, hayat böyledir. O serbestlik var ya ’Oooh ister eve giderim, istersem gitmem’ diye. O serbestlik beni çok erken saatlerde eve döndürmeye başladı. Gittiğim bir sürü eğlence yeri vardı, 10 gündür adım atmıyorum.

* Petek’le çok güzel dostuz. Bugün ameliyat oldum, kist yağ bezeleri vardı, onları aldılar. Hastaneye gelen en yakınım oydu, yanımda o vardı. Boşanma davası çıkışı hiç konuşmadık ama o soğukluğu aştık.

* Bana karşı yanlış hiçbir şey yapmadı. Evliliğin bitmesinin sebebi benim gece hayatımdı, doğrudur. Aşk ve sevginin ötesinde olağanüstü bir alışkanlık oluyor 10 sene sonra. Biz 3 gün bile ayrı kalmamıştık.

Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz’ün ‘Artık bir araya gelmemiz imkansız’ sözüne karşılık ‘Hiçbir şey için asla kelimesini kullanmam. Yarının ne getireceğini Allah’tan başka kimse bilemez’ dedi.

Vatan
https://onlinetr.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selanik'te olaylı gece